Firma Jako biuro działamy na rynku łańcuckim od 2005 r. ubezpieczając kilkanaście tysięcy klientów. Jesteśmy największą mutliagencją ubezpieczeniową w Łańcucie oraz jedną z największych w woj. Podkarpackim.Współpracujemy z wieloma Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, tak aby Państwo trafiając do nas otrzymali najkorzystniejszą ofertę  zarówno przy  zwykłym OC jak i  AC, NNW, ASS, ubezpieczeniu domu, mieszkania, gospodarstwa rolnego, firmy, wyjazdów zagranicznych, naszego życia  oraz wiele innych cennych nam rzeczy. Chętnie służymy informacją lub poradą ubezpieczeniową.Do naszych klientów podchodzimy zawsze indywidualnie. Staramy się pomóc w miarę możliwości w rozwiązaniu problemów. Pomagamy dobrać najkorzystniejsze ubezpieczenie, zarówno pod kontem warunków jak i finansów. Wieloletnie doświadczenie w zawieraniu umów ubezpieczeń, oceny ryzyka i znajomości procedur likwidacji szkód pozwala nam w sposób efektywny zwiększyć zadowolenie klientów z naszych usług.Przypominamy o upływających terminach ubezpieczeń drogą telefoniczną (7 dni przed upływającym terminem). Wybierzemy dla Ciebie najlepsze i najtańsze ubezpieczenie.
 

Doświadczenie i kompetencja

Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę, która odpowie na wszystkie Twoje pytania i doradzi Ci w wyborze najkorzystniejszego dla Ciebie ubezpieczenia.  
Nasi konsultanci odpowiedzą Ci jak właściwie zachować się w przypadku zaistnienia szkody. Pomogą wypełnić i przekazać do towarzystwa niezbędne dokumenty.  
Na przedstawienie dla Ciebie oferty potrzebujemy zaledwie kilka minut. Obsłużymy Cię szybko, profesjonalnie i bez żadnych dodatkowych opłat. Dodatkowo przypomnimy Ci o zbliżających się terminach płatności rat i wznowień polis.

Zapraszamy do współpracy!

 
Ergo Hestia UbezpieczeniaGenerali UbezpieczeniaHDI UbezpieczeniaInterRisk UbezpieczeniaMTU UbezpieczeniaProama UbezpieczeniaPZU UbezpieczeniaUniqa UbezpieczeniaWarta UbezpieczeniaCompensa UbezpieczeniaTUZ UbezpieczeniaLink4 UbezpieczeniaReso UbezpieczeniaWiener Ubezpieczenia

Jak dojechać?

Back to top