Samochód zastępczy za DARMO Z OC SPRAWCY

Jeżeli rozbito Ci samochód nie musi to oznaczać, konieczność korzystania z komunikacji miejskiej pożyczania samochodu od rodziny znajomych lecz możesz go u Nas wynająć całkowicie za DARMO NA KOSZT OC SPRAWCY!!!

Oferta skierowana jest zarówno do Klientów instytucjonalnych jak i osób fizycznych. Poszkodowany, który w wyniku kolizji drogowej lub innego zdarzenia powstałego z winy działań osób trzecich, jest pozbawiony możliwości korzystania z własnego samochodu i będzie likwidował szkodę z polisy odpowiedzialności cywilnej sprawcy szkody, ma możliwość wynająć pojazd zastępczy na cały okres likwidacji szkody bez konieczności angażowania własnych środków finansowych.

 

Klient/Poszkodowany otrzymuje pojazd zastępczy od nas na następujących zasadach:

1. Rozliczenie kosztów wynajmu samochodu zastępczego następuje bezpośrednio z Towarzystwa Ubezpieczeniowego sprawcy kolizji - oznacza to że wypożyczalnia przejmuje za poszkodowanego roszczenie względem zakładu ubezpieczeń.
2. Brak konieczności wpłacania kaucji gwarancyjnej!!!!
3. Brak limitu kilometrów!!!!
4. Brak dodatkowych kosztów związanych z podstawieniem i zwrotem pojazdu zastępczego!!!

 

Wypożyczalnia przejmuje za klientów roszczenia w związku z czym nie muszą angażować własnych funduszy, jak również zostają zwolnieni z prowadzenia czasochłonnej i biurokratycznej likwidacji szkody w zakresie zwrotu kosztów pojazdu zastępczego. Zapewnia auto każdemu klientowi bez względu na MARKĘ MODEL CZY ROK PRODUKCJI


Zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z odzyskaniem środków z OC sprawcy wypadku.

W OFERCIE POSIADAMY PONAD 20 SAMOCHODÓW (OSOBOWE, CIĘŻAROWE oraz AUTO LAWETY!!!)


SAMOCHÓD MOŻEMY ZAREZERWOWAĆ TELEFONICZNIE:

690 003 147 LUB 609 299 576

DZWOŃ JUŻ DZIŚ TO NIC NIE KOSZTUJE !!!!

 

Ergo Hestia UbezpieczeniaGenerali UbezpieczeniaHDI UbezpieczeniaInterRisk UbezpieczeniaMTU UbezpieczeniaProama UbezpieczeniaPZU UbezpieczeniaUniqa UbezpieczeniaWarta UbezpieczeniaCompensa UbezpieczeniaTUZ UbezpieczeniaLink4 UbezpieczeniaReso UbezpieczeniaWiener Ubezpieczenia

Jak dojechać?

Kontakt

  •  Pl. Sobieskiego 20, 37-100 Łańcut (obok dawnej Policji)
  •  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 732 900 003
  •  +48 788 052 016
141793